(WTA, Wimbledon női döntő) »»» Július 2. 15:05

tipp: 21,5 game fölött
odds: 1,72
office: bet365

Leperegtek az események Wimbledonban is, s máris elérkeztünk a döntőkhöz, a szombati nap a női egyes jegyében zajlik majd. A fináléba, a 2004 -ben 16 évesen aratott mesebeli győzelme után, ezzel a köztudatba akkor berobbanó Sharapova magabiztosan került be, szettveszteség nélkül tudta le hat mérkőzés 12:0 -ás! káprázatos szettarányával. A kép azért nem ilyen egyszerű, aki látta a mérkőzéseket, kisebb bizonytalanságokat felfedezhetett az orosz szőkeség játékában, az angol tini Robson elleni behúzott kézifékkel indított meccsen végül tie-breakben nyerte az első szettet, a közelebbi emlék pedig az elődöntőben a túlzott izgatottság miatt majdnem 0-4 -re ment el Lisicki, labdája is volt, ám elkönnyelműsködte, Maria pedig köszönte, s a játékba melegedvén könnyedén fordított. Nos ezek a pici kihagyások egy magabiztos Kvitova ellen már lehet kijavíthatatlan hibát eredményezne, ezért kell nagyon figyelnie Sharapovanak a startnál, mert, ha hagyja a remek adogatásokkal, gyilkos ütésekkel rendelkező magasra nőt morva lányt elengedni, akkor saját maga számára nehezíti meg a további küzdelmet. Kvitova félelmetesen menetelt, szószerint leütötte ellenfeleit, nálai is tapasztalhattunk hullámzást, ám a döntő szettekben rendre ellenállhatatlannak bizonyult, az elődöntőben Azarenkanak sem lehetett esélye, szó szerint szenvedett az addig magabiztosan menetelő fehérorosz. Egy izgalmakban gazdag, kiélezett női finálét várok, s most a női tenisz lélektanától eltérően, nagyobb jelentőséggel bírhat egy-egy break megszerzése, két az irányítást határozott kiállással magához ragadni kívánó teniszcsillag összecsapásán. Sem Sharapova -t, sem Kvitovat nem olyan fából faragták, aki könnyen megadná magát egy elvesztett első felvonás után, ők azok akik ilyenkor még egy lapáttal rátesznek. Hosszú, nagy eséllyel tie-breaket is felvonultató találkozót várok, egyenlő erék küzdelmében döntő szettben dőlhet el a ki emelheti fel a wimbledoni salátástálat.
Eredmény: 0-2 (3:6,4:6)