(Europe League, selejtező visszavágó) »»» Július 7. 16:00

tipp: Mindkét csapat szerez gólt? ---» NEM
odds: 1,95
office: bwin

A Ferencváros a sorsolásnál mondhatott egy köszönetet Fortunának, hiszen az öt csapatból vélhetően a leggyengébb játékerőt képviselőt sodorta útjába a sors. Minderről saját magam is meggyőződhettem, hiszen volt szerencsém kilátogatni az Üllői úti összecsapásra. Remek, igazi kupahangulat lett úrrá az Albert Stadionban, látható volt a melegítésnél is, hogy nem ehhez szoktak a derék örmények. A Fradi új védősora kétséges volt első meccsén miként muzsikál, ám nem igazán késztették munkára őket a vendégek, akik hangoztatták szeretnék kontrákkal meglepni a budapesti zöld-fehéreket, ám ebből semmi sem valósult meg, Grúz és Junior a szélen, Otten középen szabott gátat az erőtlen próbálkozásoknak. A szlovén bíró egy erősen vitatott büntetővel az első félidő végén megajándékozta a vendégeket, ám az óriási füttykoncertet a "B" közép előtt nem bírta a büntetőző. A kezdeti, összeszokás stádiumát élő Ferencvárosi könnyed sikert aratott, most egy hét múltán ismervén az ellenfelet, idegenben is lehozhatja gól nélkül a visszavágót, hiszen egy fegyvert sem vonultattak fel az első összecsapáson a vendégek, amitől félni kéne. Védekezésben is harmatosnak bizonyultak, látványos volt, hogy erőnlétileg is alul maradtak, már az első félidő utolsó harmadában kettészakadt a csapatuk, s az elől maradók, visszakocogók, s a védősoruk között. Prukner Lászó együttese idegenben is erőlködés nélkül hozhatja a meccset, Ranilovic lehúzott rolója mellett, a győzelem annyin múlhat, hogy akarunk e, vagy megelégszünk a 0-0 -ás csúnya döntetlennel.
Végeredmény: 0-2 (0-1)