(ATP Challenger, Genoa) »»» Szeptember 9. 21:00

tipp: 21,5 game fölött
odds: 2,00
office: bet365
tét: 10*

Az olasz Challenger játékosok hazai környezetben hajlamosak rendre erőn felül teljesíteni. Ilyen kategóriába tartozik Gianluca Naso is, aki helyezése megtévesztő, tehetsége alapján bőven a TOP200 -on belül kellene szerepelnie. Az előző két körben két honfitársát múlta felül, energikus játékával, Volandri -t addig csépelte, hogy végül 6:0,4:1 -nél kénytelen volt feladni "Pippo". Ellenfelét, Klizan -t a szlovákok legnagyobb salakos ígéretének tartják, több CH tornán is döntőig menetelt, ám jellemző rá a szertelenség, ami miatt könnyen meglepő vereségekbe is bele tud futni, főleg egy felajzott hazai riválissal szemben. Kettejük mérlege már három összecsapást számlál, 2-1 északi szomszédunk kiválóságának javára, ám az az egy talján siker, hol máshol, mint olasz földön sikeredett Manerbioban. Naso most is pörög, igyekszik megmutatni szurkolóinak, hogy többre érdemes a TOp300 körüli vegetációnál, egy szettre mindenképpen jónak tartom. Egy csapongó, hullámzó mérkőzést várok, ahol nagy valószínűséggel döntő szettben dőlhet el a nyertes kiléte, így pedig a game számot is könnyedén elérik a fiúk.
Eredmény: 0-2 (6:7,3:6)