(WTA, Palermo) Július 11. 19:00

tipp: Camerin
odds: 1,85
office: unibet

Az olaszok Londonban élő univerzális klasszisáról pár éve jóval többet hallottunk, Camerin sem lesz már fiatalabb, de megvan a kellő tapasztalata, rutinja, melyet előhúzván képes a legmagasabb szintjét nyújtva akár nagyobb menetelésbe is fogni. A hazai rendezésű esemény már alapból emelheti a pulzusszámot Camerinnél, a Medina elleni ütközetét látva megállapíthattam ilyenkor tényleg eksztázisban versenyez az olasz. Nem sokan mondhatják el, hogy plafonra kenték Medina-Garriguest, nos Camerinnek ez 6:1,6:3 -mal könnyedén sikerült, s egyúttal jelzés értékű volt az ellenfelek számára, egy eltökélt ellenfélre kell számítaniuk. Június elején Grado -ban is nyert egy ITF tornát, szett elvesztése nélkül, a fináléban Meusburgert vervén. Júliusban ez a torna számára a legértékesebb, nem is kérdéses, hogy 100% -oan odateszi magát a pályán a győzelemért. Mai ellenfele a spanyol Cabeza-Candela, aki akárhányszor láttam, sohasem győzött meg, még a győzelmei után sem, jóval gyengébb riválisait is csupán a szerencsének, s az ellen hibáinak köszönhetően nyerte meg. Az elmúlt hetekben alacsonyabb kategóriás versenyeken, vérszegényebb ellenfelekkel mérkőzött, itt Szicíliában a főtáblára érve Pillot és Grymalska ellen is szettet vesztett. Az előző héten Parmentier két 6:4 -es felvonásban búcsúzhatta, hasonló összecsapást, s eredményt várok itt is. Az ibériai félvér lány, ha karizmatikusabb egyéniséggel, TOP játékossal találkozik, akkor rendre blamál, így tett Cornet, Parmentier és Robson ellen is salakon a bő egy hónapra visszamenőleg. Camerin élvezi a teniszt, s be meri vállalni a nyerő ütéseit, a hazai közönség extra motivációt jelent számára, ebben a helyzetben, a Medina elleni meccsből is erőt merítve képes lesz megoldani a következő feladatot is az olasz.