(WTA, US Open) »»» Augusztus 31. 19:00

tipp: 18,5 game fölött
odds: 1,83
office: unibet

A kanadaiak legjobb női teniszezője, kétség sem férhet hozzá, hogy Wozniak (39. a világranglistán), akinek azonban csapongó a formája. Első fordulós mérkőzésén is ő az esélyes, de a hazaiak versenyzője, Granville ellen egy izzasztó mérkőzésre számíthat. Granville (364. a világranglistán), rendre szorosabb, három szettes mérkőzéseket játszik, ha esetleg ki is kap két szettben, akkor is elér egy 7:5 vagy 7:6 -os szett eredményt, ami az overes fogadókat boldoggá teheti. Eddig egyszer találkoztak, két éve Wimbledonban meglepetésre Granville győzött 2-0 (7:6,6:3) -ra, ma ennél is szorosabb összecsapásra van kilátás, egy 6:3,6:4 -es eredmény is elég lehet a tipp pipálásához. Egy szoros szettekből álló mérkőzésen a kanadai Wozniak sikerét várom.
Eredmény: 0-2 (1:6,6:7)