(WTA, Pattaya) »»» Február 9. 11:00

tipp: Bychkova 2-0 -ra nyer
odds: 1,66
office: bet365

Az orosz Bychkova (121. a világranglistán) nagyobb reményekkel indult el a tenisz pályafutásának, mint ahol most áll, ám még nem késő megragadnia az alkalmat. A thaiföldi viadalon az első körben egy hazai születésű zöld kártyás az ellenfele, az ilyen 300-400 hely körüliek neki sem okoznak, okozhatbak gondot, a thai lánynak, Luangnam (395. a világranglistán) alig van nemzetközileg jegyzett mérkőzése, s azokon is sima két szettes vereségeket szenvedett. Az orosz most olyan formában van, hogy az első körös fellépéseit rendre nyeri, s utána jönnek számára a gondok, az utóbbi időszak számára legkönnyebbnek ígérkező összecsapását gond nélkül, szettveszteség nélkül fogja hozni, aztán majd fejben kell tisztáznia magát, hogy Dushevinat is megtudja majd lepni a következő körben.
Eredmény: -1 (6:7,6:1,7:6)