(Szlovákia, Corgon League) »»» Február 27. 17:30

tipp: félidőben Žilina vezetés
odds: 1,80
office: betsson

Két évi szünet után a Zsolna ismét megcélozza a szlovák bajnoki címet. Féltávnál a cseh edző, Pavel Hapal irányította MŠK Žilina minimális előnnyel, egy ponttal vonulhatott pihenőre, most teljes gőzzel indulnak neki a tavaszi nyitánynak, egy jó rajt aranyat érhet a Slovan Pozsonnyal szembeni versengésben. Ennek fényében kezdheti a 2010 -es éve első tétmérkőzését a Zilina, amely jellemzően a kezdő sípszótól magához ragadja a kezdeményezést, s ennek az ősszel is rendre meglett az eredménye. A Pod Dubňom Stadionba az utolsó előtti Dubnica látogat, az a csapat, amely a Corgon Ligában a legkevesebb taláaott jegyezte eddig, 19 összecsapáson mindössze 13 gól termett, hátul viszont a második leglabilisabb védelemmel rendelkeznek. A zsolnaiak hazai környezetben tehát rendre nagy elánnal kezdenek, a sok hibával működő Dubnica is számos kellemetlen helyzettel találja majd szembe magát, már az csodaszámba menne, persze szlovák szinten, ha megúsznák kapott gól nélkül a piros mezesek. A két csapat ezen leosztásbeli múltja is a hazaiak nagy gólarányú diadalát vetíti előre, 2007 óta sorban 4-1, 2008: 5-0, 3-1 2009: 5-2 eredmények születtek. A téli mozgolódásokat, a csapatok átigazoláspolitikáját nézve inkább nőttek a keretek közötti különbségek, így most is biztos győzelmet várok a listavezetőtől. Tippem: 4-1 félidőben 1-0 vagy 2-0
Végeredmény: 4-0 (1-0)