(ATP, US Open) »»» Szeptember 9. 20:00

tipp: 38,5 game fölött
odds: 1,61
office: bet365

Két igen masszív teniszt játszó, fizikailag a topon levő játékos találkozik ezen párosításban, ahol szinte megjósolhatatlan a továbbjutó személye. Sokan az oroszt tartják a favoritnak, de Wawrinka (27. a világranglistán) US Openen mutatott meglepően érett tenisze, elgondolkodtatásra ad okot. A férfi mezőny elején szereplők egyre kiélezettebb, ádáz harcot vívnak egymással, sokszor nüanszokon múlik a győzelem, egy Grand Slamen ahol 3 nyert szettig megy a harc pláne így van. Youzhny (14. a világranglistán) utolsó három találkozóján négy szettben került tovább, míg Wawrinka, Murray ellen négy, a hazaiak kedvencével szemben öt szettben győzedelmeskedett, ezek az eredmények is mutatják, hosszú mérkőzésre van kilátás a mai nap nyitó ütközetén. Eddig négyszer találkoztak 2-2 -t mutat a mérleg, ma valamelyikük elhúz, de azt egy izzadságszagú, izgalmas mérkőzésen teheti meg, melyen egy tie-break is szinte garantált. Egy 7:6,4:6,3:6,2:6 -t legalább várok ide vagy oda.
Eredmény: 2-3 (6:3,6:7,6:3,3:6,3:6)