tipp: Pennetta 2-0 -ra nyer
odds: 1,80
office: expekt
tét: 10*

Szávay Ági talán túl korán került a TOP10 közelébe, s ennek is tulajdonítható az utána lévő visszaesése, ám a szurkolókat megörvendeztette ezen a nyáron a budapesti címvédésével, s rögtön utána a prágai sikerével, ami mutatja feljövőben van a soltvadkerti kedvencünk. Kemény pályán sem adja alább, ám képes bravúrokra, de észrevehető, hogy a csúcskategóriába tartozókkal szemben a jelenlegi jó formája sem elegendő még. Montrealban Dulkot és Wickmayert verte három-három kemény szettben, ám Zvonareva már nagyon kemény falatnak bizonyult. Most itt a US openen is szinte hiba nélkül vette az első akadályt Zahlavova Sandra ellen 2-0 (6:0,6:2) -vel, ám most nem számíthat Ági ajándék pontokra, ugyanis Pennetta egyik legjobb időszakát éli kemény pályán. Az olasz szinte kivétel nélkül két szettben hozza nyert mérkőzéseit, az elmúlt negyedévben, ha vereséget szenvedett, az mindig a későbbi tornagyőztes ellen tette. Nagyon elkapta a fonalat a talján, néha már megfoghatatlannak tűnik, Ági nagyon nehéz percek elé nézhet, kicsit féltem is, nehogy önbizalmát romboló vereséget szenvedjen. Sajnos Ági viszonylagos jó formája is kevésnek bizonyul Pennetta ellenében. De jó lenne, ha rám cáfolna ...
Eredmény: 0-2 (1:6,4:6)