(Magyarország, Magyar Kupa) »»» November 2. 14:30

tipp: Bajai LSE +2 gól (handicap)
odds: 2,05
office: bet365

A Baja szenzációsan szerepel eddig, a nyári harmadosztályból való feljutás után, pont azonossággal vezeti a Nyugati csoport küzdelmeit a Gyirmóttal egyetemben. Bognár György nagyon értheti a dolgát, nem csak a Sport TV -ben mondja meg a tutit, tehát nem bort iszik, s vizet prédikál, hanem élesben is megmutatja, hogyan lehet eredményes futballt produkálni, különösebben nagyobb neveket nélkülöző kerettel, igazi csapatmunkával érték el az eddigi részsikereket. Most egy nagy falat következik, ugyanis a kupában is áll a Baja, a sárga-kék mezesek az NB1 listavezetőjét a Videotont fogadják, amely a hétvégén meglepetésre vereséget szenvedett a sóstói stadionban a Honvédtól 0-2 -re, kissé fásultnak tűnt a Vidi, kérdés mennyire sikerült felfrissítenie Mezey Györgynek csapatát, mert amúgy sem vár rájuk könnyed kilencven (akár 120) perc, a Baja hazai környezetben a legtöbb pont megszerzésére volt képes a Nyugati csoportban. Bognár György vezette Baja a második bajnoki fordulóban még nagyarányú 5-1 -es vereségbe futott nyáron a Videoton II ellenében, azóta viszont szárnyal az együttes, rendet tett a fiai fejében, s elhitette velük, hogy képesek jó eredmények elérésére. A Videoton mindenképpen a továbbjutásért utazik délre, ám alaposan meg kell majd szenvednie érte, véleményem szerint a lelkes hazaiak minimum egy szoros vereségre jók lesznek, de egy esetleges hosszabbításban még nagyobb meglepetést is elérhet az NBII Nyugati csoportjának meglepetés gárdája.
Végeredmény: 2-4 (2-1)