(Jégkorong ,Lengyelország, Extra Liga) »»» November 26. 18:00

tipp: Tychy -2,5 gól
odds: 1,86
office: 10bet

A lengyel jégkorong bajnokságban az évtized közepén nyert utoljára bajnoki címet a Tychy gárdája, azóta rendre dobogóra értek, háromszor másodikak, egyszer harmadikak lettek, most ismét a nagy rivális Cracovia Krakow a fő ellenlábas, ám biztató a szlovák edző Jiří Šejba vezette zöld-fekete-pirosaknak, hogy legutóbbi bajnokijukon, kedden verték a Cracovia -t, még hozzá idegenben, ez meg kell adja a továbbiakra a lendületet, hiszen ismét látó közelbe került ellenfelük. A Tychy odahaza fantasztikus mérleggel rendelkezik, mérkőzéseiket rendre, meggyőző fölénnyel nyerik, novemberben a Jastrzeble 4-2, Sanok 4-0, Krynica 6-1 -el múlták felül, meggyőző fölénnyel, mind teljesítményt, mind eredményt tekintve. A vendégségbe érkező Podhale tavaly még meghatározó szereplője volt az Extraligának, ám az idény végeztével jelentős változások következtek be a keretben, ennek következménye, hogy most a kiesés ellen menekülnek Nowy Targiak. Az együttes sorozatban szenvedte el a nagy arányú vereségeket novemberben, legutóbbi két bajnokijukon, a Cracovia2-6, a Jastrzebie 1-8 -ra verte őket saját otthonukban. Minden jel arra mutat, hogy újabb nagy arányú vereségbe szalad bele a Podhale, a legutóbb ilyen pályaválasztás mellett szeptember 17 -én a Tychy 6-0 -ra nyert, azóta csak nőt a két csapat között a különbség, meg kell lennie a három gól különbségnek a három harmad után.
Eredmény: 5-5 hu. 5-6