(Tenisz, Aegon Masters Senior, London) »»» December 2. 22:30

tipp: Ivanisevic
odds: 1,28
office: betclic
tét: 10*

Harmadik napjához érkezett a londoni Senior verseny, ahol eddig jobbára a papírformának megfelelő eredmények születtek. Két éve volt alkalmam kint lenni a budapesti versenyen, ahol megcsodálhattam Ivanisevic játékát (megnyerte a versenyt), s mondhatom akár még most is elindulhatna pár versenyen a profik között, nem vallana szégyent. Az első fordulóban Tim Henman ellen öldöklő csatát vívott a wimbledoni bajnok dalmát, s végül 6:4,5:7, szuper tie-breakben 11:9 -re, ahol még szerencse is mellé állt, egyszer a tető mentette meg egy pont elvesztésétől. Mai ellenfele El Aynaoui tavaly kezdte el a senior versenyeket, ám még ebben az évben is pályára lépett ATP vidalon, Dohaban végül egy győztes meccs után De Heart ellen nyert, Darcis búcsúztatta a profi karrierjétől a marokkóit. Itt az "öregek között eddig nem sok sót evett meg, a nyitó meccsén Ivanisevic -hez hasonlóan Henman volt az ellenfél, akitől két viszonylag sima 4:6 -os szettben szenvedett vereséget. Ivanisevic remek szervájával, határozott játékával verheti el észak-afrikai ellenfelét, akinek ez a csoport túl erősnek bizonyul. Profi időszakukban kétszer találkoztak, mindkétszer két szettben diadalmaskodott Ivanisevic 1997 -ben Dubaiban 6:3,6:4, 2001 -ben 7:5,6:3 -ra, most is hasonló eredményt várok, Ivanisevic szerváit nagyon nehéz elvenni, fogadóként egy-egy breakre pedig most is jó lesz Goran.
Eredmény: 2-0 (7:5,6:3)