(ATP Challenger Istanbul) Szeptember 14. 16:00

tipp: Mannarino
odds: 1,53
office: fortunawin

A tehetséges francia Mannarino számára az idei év sokkal kevesebbet hozott, mint azt várni lehetett volna a tavalyi megindulása után. Talán túlzott elvárásokat is helyezett rá a francia közvélemény, s ennek nem tudott megfelelni. A játéka megvan a sikerességhez, tényleg csak fejben kellene rendeznie magát. Egy Challenger verseny már nem számít nagy kunsztnak nála, itt könnyedebben, elvárások nélkül tüzelhet, s eddig Isztambulban meggyőző teljesítménnyel intézve el Vanni -t és az Orosz Kunitsyn -t (az egy szett elvesztést is beszámítva). A következő ellenfél a spanyol Menendez-Maceira, aki szintén nehezebb időszakot élt át, igaz olyan közel sem került a legjobbakhoz, mint francia riválisa. A spanyol fiú remek adogatásokkal rendelkezik, próbál ebből előnyt kovácsolni, ám játékban, technikában jóval elmarad Mannarino -tól. Mindezt eddigi két találkozásuk is alátámasztja, az ifjonckorból 5-6 éve egy 6:3,6:2 és egy 6:2,6:1 -es francia győzelmet jegyezhettünk fel. Azóta Mannarino tudott előrébb lépni, s játékában meglelhetőek azok a támpontok, mellyel meccseket lehet eldönteni. Mannarino -n , most tényleg nincs semmilyen teher, így szabad, a saját játékát játszva győzheti le harmadszor is a labdamenetekben kissé nehézkes ibériai ellenfelét.