(Labdarúgás, WC 2014 QF)   Október 16.   19:00

tipp: 2,5 gól alatt
odds: 2,00
office: unibet

A magyar érdekeltség miatt volt alkalmunk kissé közelebbről is megismerni, feltérképezni a két mérkőző felet. Az észtek az előző Eb-selejtező sorozatban erőn felül teljesítettek, s a körbeveréseknek köszönhetően is játszhattak pótselejtezőt, érdekesség, úgy érték el ezt az előkelő pozíciót, hogy képesek voltak Feröer-szigeteken kikapni. Tarmo Rüütli kapitány fiai ellenkezőleg most nagyon beragadtak a rajtnál, a románok és a törökök elleni kudarc után azt mondták a magyarok elleni vereség fájt a legjobban, mert egyenlő partnerek voltak. Látva az észtek játékát, a második félidő utolsó 10 percét leszámítva nem sok helyzetük akadt, nem véletlen állnak 270 perc játék után is góltalanul a táblázaton. Most elviekben a legkönnyebb ellenfél következik, az a miniállam, melyet az Egervári legénység 5-0 -val intézett el Szeptember elején. Ám emlékezhetünk mennyire csíptek-haraptak a a derék andorraiak, Koldo Alvarez fiai pénteken is bizonyítottak, a hollandok csak 3-0 arányban bizonyultak jobbnak odahaza lelkes közönségük előtt. Az észtek nagyon nagy nyomás alatt, eredmény kényszerrel a vállukon érkeznek La Vella -ba, ahol illene megszerezniük első góljaikat, pontjaikat, az andorraiak viszont joggal gondolják, ki ellen, ha nem az észtek ellen lehetne pontot préselni? A hazaiaktól a már megszokott lelkes betonvédekezést, csúszás-mászást, rúgást-harapást várhatjuk, ilyen harcmodor ellen jelen helyzetükben az észtek nem rendeznek majd gólgála előadást, örülnek, ha megszerzik a győzelmet. Az elmúlt másfél évben Andorra nem szerzett gólt, míg az észtek idegenben nem rúgtak kettőnél többet még gyengébbnek vélt ellenfélnek sem, most sem lesz ez másképpen.