(Magyarország, NB1) »»» Október 29. 17:00

tipp: a Kaposvár nem lő gólt
odds: 2,85
office: unibet

A Debrecen az első pár fordulóban a "megengedettnél" több pontot hullajtott, így Herceg András tanítványainak a a december eleji zárásig már nem szabad hibázniuk, tudván, hogy a legnagyobb, nevesebb riválisokat letudták, talán teljesíthető is ez az elsőre meredeknek hangzó cél. Czvitkovicsék, ha döcögve is de nyerték a Fradi elleni rangadót, a csapatkapitány utolsó pillanatokban szerzett élményszámban menő csavart lövése pedig lendületet adhat az együttesnek a hajrára. Persze a fásultság, a kettős terhelés miatti fáradtság mindig meg van, ilyenkor van, hogy csúnyán nyert meccsek is előkerülnek a tarisznyából, amikor a védekezésen van a hangsúly, s egy begyötört góllal, esetleg gólokkal lehet csak a masszívan álló ellenfelet lebirkózni. Én most erre számítok, a Kaposvár Sisa Tiborral nagyon meglódult, látszik a szakértelme a palóc varázslónak, ám amint lenni szokott egy kisebb csapatnál az ősz folyamán is jön egy törvényszerű hullámvölgy. Ugyan harmadik a Rákóczi, ám a Fradi elleni 0-1, a Honvéd elleni gól nélküli hazai bajnoki, s a hétközi Dunaharaszti elleni kínkeserves kupa továbbjutás igazolja az előzőekben elmondottakat. A támadójáték akadozik, 300 perc (kupa meccs hosszabbítása) alatt csak egy rúgott gól az alsóbb ligás ellenfélnek. Úgy vélem a Loki esélyeshez méltóan, hazai környezetben bedarálja a lelkes, ám mindinkább fáradni látszó zöld mezeseket, nem látványos inkább eredményre vezető futballal, kapott gól nélkül. Tippem: 2-0 vagy 1-0
Végeredmény: 3-1 (1-1)