(WTA, Cincinnati) »»» Augusztus 18. 03:15

tipp: Azarenka 2-0 -ra nyer
odds: 1,60
office: betclic
tét: 10*

A fehérorosz sikítóvilágbajnok újra csúcsformában, ezer fokon ég. A Stanford hirtelen jött kisiklást után talán élvezte is a nagyobb "szabadságot", s felkészülten, kipihenten ugorhatott neki a torontoi versenynek, ahol, ha nincs az újra motivációra találó Serena Williams, akkor meg is nyeri a trófeát, hisz addig átgyalogolt a mezőnyön. Cincinnatiban is hasonló várható. Az ellentmondást nem tűrő, pontos, agresszív játékával izraeli ellenfelének is megoldhatatlan feladatot állít majd. Ráadásul a kettejük történelme mentálisan is gyengítheti az igencsak ingadozó produktumu Peer -t, aki mindezidáig még szettet sem tudott lopni a belarus lánytól (3 meccs 6:0 -ás szett arány). Meglepetésre Peer az első körben Lisicki -t verte, de aki látta az említett mérkőzést az nem is csodálkozik, hiszen a német rengeteg hibával segítette a fontos pillanatokban. A győzelem mellett, előjött Peer "megszokott" koncentráltságbéli hiányossága, a második szettben 5:0 -ról majdnem elbutáskodta a sikert, s csupán tie-breakben "kerekedett felül". Nos Azarenka ellen ilyen hibákat nem lehet elkövetni, most nagyon élvezi a teniszt, még a sikításai is fülsértőbbek, s a sérülések is elkerülik magas ívben. A védekező tenisz Lisicki ellen elégnek bizonyult, most a jóval nagyobb perdületszámon futó Azarenka ellen ez édeskevés lesz, s álom marad még az egyetlen szett megnyerése is.
Azarenka csuklósérülés miatt visszalépett!