(ATP, Hamburg) »»» Július 20. 19:30

tipp: Hernandez
odds: 2,41
office: bwin

Oscar Hernandez (56. a világranglistán), mintha a hosszab terheléstől kicsit elfáradt volna, a Braunschweig Challenger torna megnyerése után a múlt héten Stuttgart -ban Tipsarevic -t még legyőzte két szettben, utána viszont döntő szettben alul maradt Sidorenkoval szemben, ez a kis szünet jót tehetett vén csontjainak, kipihenhette a fáradalmakat. Most újjult erővel vághat neki az ATP 500 -as Hamburg -i viadalnak, ahol a hazaiak 23 éves versenyzője lesz az ellenfél. Beck -nek (51. a világranglistán) a salakos idény elején kijött a lépés, Monaco -ban is szépen menetelt, ám a múlt héten láthattuk, hogy hullávölybe került, a Davis Kupában, Ferrero és Verdasco is verte, ez még belefért a pakliba, de múlt héten Stutgart -ban honfitársa Greul két tie-break -ben is elintézte, Beck -ből hiányzott az átütőerő, amivel korábban átlendült a holtpontokon. Most egyik mumusa vár rá, Hernandez ellen eddig kétszer lépett pályára, s mindig két szettes verést szenvedett el, legutóbb Májusban, Kitzbühel -ben 2-0 (7:5,6:4), én most is a spanyol győzelmét várom, a kissé indiszponált Beck ellen, szorosabb meccsen de megtartja veretlenségét az ibériai.