(Magyarország, NB1) »»» Április 10. 15:00

tipp: félidőben Debrecen vezetés
odds: 1,68
office: betsson

A címvédő debreceniek a múltheti nyíregyházi váratlan közjáték miatt két hetes éles meccs nélküli szünetet tartottak, a Vidivel való versenyfutásból így is jól jöttek ki, hiszen a fehérváriak pontokat vesztettek Zalában, most itt az alkalom Rudolfék előtt, hogy zárkózzanak a listavezető Mezey legénység nyakára, hazai környezetben a lelkes szurkolótábor előtt nem lehet hibázni a hátsó régiókat koptató Tolna megyeiekkel szemben. Gellei Imre tanítványai kissé megrogytak az utóbbi időben, a tavaszi újrakezdést tekintve még nyeretlenek a zöld mezesek a Soproni Ligában, ráadásul az Oláh Gábor utcában több hiányzóval is kell számolni, többek között az MTK ellen kiállított Nikolov pótlását is meg kell oldani. A Debrecen a tőle már megszokott nagy tempóval kezdheti a soros hazai bajnokiját, a LOKI rendre megnyomta az első felvonásokat, s 10 hazai bajnokiján 13 gólt termelt az első 45 percben, a Paksról pedig elmondható, hogy a liga legrosszabb alkalmazkodó képességű együttese, hiszen egyedüliként nyeretlenek otthonukat elhagyván, ráadásul a legkevesebb találatot, mindössze nyolcat jegyezve. Nem lesz pardon, a Debrecen játékra kiéhezett futballistái átrohannak a paksiakon, s már az első félidő lefújásakor biztos előnnyel vonulhatnak majd pihenőre. Tippem: félidő - 2-0 vége tipp - 4-1 vagy 4-0
Végeredmény: 3-1 (0-1)