(ATP, Miami)   ›››   Március 27.   19:30

tipp: 19,5 game fölött a mérkőzésen
odds: 1,72
office: unibet

A világ, papíron harmadik legjobb férfi teniszezője, a szerb Djokovic (3. a világranglistán) nincsen topformában, az ez évi versenyeken csak küzködik önmagával, s míg magában nem rendezi a dolgokat, addig nem hiszem, hogy torna döntőjében láthatjuk egyhamar. A nyolcaddöntőkig, negyeddöntőkig rendre eljut Novak, de a mérkőzéseket nem könnyedén gyűjti be, sok a 7:6 és 6:4 -es nyertes set a nála gyengébb versenyzők ellen is. Most  a Kanada -i Dancevic (117. a világranglistán) az első megmérettetése a szerbnek, a jó felépítésű játékos, kihasználja testi adottságait, s ritkán adja el saját szerva game -eit, az első fordulóban a német Kohlschreiber -t verte 2-0 (6:4,7:6) -ra, ami a feljövőben levő német ellen szép eredmény. Dancevic erős pontos szerváival megfog gyűlni a baja Djoko -nak, s, ha nyer akkor is csak a mostmár "szokásához" híven, szoros szettekben fogja megtenni, a kanadai talán még meglepetést is okozhat, egy rossz kedvében levő Novak Djokovic ellen. Azonban én egy "marcangolós" sok games mérkőzést és Novak Djokovic győzelmet várok, egy 7:5,6:4 formájában.
Eredmény: 0-2 (3:6,2:6)