(Világbajnoki selejtező, Európa -i zóna)   ›››   Április 1.   20:45

tipp: Németország -1 gól (handicap)
odds: 2,50
office: bet365

Németország válogatottja magabiztosan vezeti a 4. számú csoportot, továbbjutásához nem férhet kérdés, játékosai duzzadnak az önbizalomtól, hétvégén Liechtenstein -t verték 4-0 -ra, úgy, hogy a mérkőzés végét ellazsálták Mario Gomez -ék, most Cardiff -ban lesz jelenésük. Wales nemzeti csapata, minden sorozatnak úgy ugrik neki, hogy na most megmutatjuk, de a vége hosszú idő óta lebőgés, a hétvégén is a közvélemény számára meglepő 0-2 -es vereséget szenvedtek a finnektől (számomra nem volt az), s most a John Toshack irányította "megzuhant" sárkányokra még nehezebb feladat vár, s könnyen lehet, hogy ebben az állapotukban méllyen belefutnak a késbe a Nationalelf -el szemben. Véleményem szerint a pályán, a Ballack irányította germánok, a Podolski, Gomez, Schweinsteiger támadóhármassal akár nagy arányú győzelmet is ünnepelhetnek Cardiff -ban, de két gólos győzelmük akkor mindenképp meglehet, ha sikerül a vezetést megszerezniük az első játékrész végéig - második félidő első tíz percéig, mert akkor a walesiek a totális kudarc elkerülése végett, már fejetlenül lesznek kénytelenek támadni, mint tették azt Finnország ellenében.
Számszerű eredmény: 0-2 vagy 1-3   ›››   Végeredmény: 0-2 (0-1)