BARTOLI Marion - KLEYBANOVA Alisa (WTA, Peking) »»» Október 6. 08:30

tipp: Bartoli
odds: 1,602
office: 10bet

Két vaskosabb lány összecsapására kerül sor ebben a párosításban. Mindketten a kemény, gyors borítás "hívei", első körös meccseiken kellmetlen ellenfelüket, három szettben gyűrték le, az orosz Wickmayert, míg Bartoli Rybarikovat, mindegyik meccs döntő szett 6:3 -al dőlt el. Úgy érzem a francia fejben előrébb tart, ám rendszeres sérülései visszavetették, s ezért nem tudott ebben az évben maradandót alkotni. Most reméli ő és edző édesapja, hogy elkerülik a fránya húzódások, s akkor végre újra egy torna végjátékáig menetelhet. Kelybanova erős vonal melletti ütéseivel szokta nyomás alatt tartani ellenfeleit, de vannak periódusai mikor elhagyják őt a belőtt ütések, s sorozatos outokat produkálva veszít el gameket. Szors, három szettes mérkőzésen várom a gall lány győzelmét, aki higgadtságának köszönheti a sikert.
Eredmény: 2-0 (6:2,6:3)