(Horvátország, 1. HNL League) »»» Október 23. 17:00

tipp: HT/FT Slaven Belupo/Slaven Belupo
odds: 2,15
office: unibet

A Csizmadia Csabát a soraiban tudó Slaven Belupo, csak a hetedik helyen áll a tabellán, ám mindössze négy egységnyire a második pozíciótól. A Slaven a listavezető Dinamo Zagrebet leszámítva a legjobb hazai mutatókkal rendelkezik, egy bukta kivételével, mind az öt bajnokijukat hozták a Gradski Stadionban. A csatároknak otthon nagyon megy, ellentétben idegenben, eddig megszerzett 17 góljukból, 16 -t szereztek a saját pályájukon! A legutóbbi két otthoni találkozójukat is gólzáporralnyerték az NK Osijek 5-2 és az Istra 1961 ellen 3-0 -ra. A vendégül érkező, Borimir Perković vezette Zaprešić -nek nincsenek nagyobb tervei annál, minthogy bentmaradjanak az első ligában,az ehhez szükséges pontokat nem itt kell megszerezniük, idegenbeli 1 1 3 -as mutatójuk kiscsapatként elfogadható. A hazaiaknál nagy motivációval kecsegtet, hogy egy esetleges győzelemmel, közvetlen a dobogósok nyakára érkezhetnek, ennek megkell legyen az eredménye, a csapatjátékban jeleskedő hazaiak az elejétől nyomás alatt tartják majd ellenfelüket, ami félidei vezetést érhet, a második félidőben pedig újabb gólokat szerezhetnek, a vendégeket pedig egy szépségtapaszgól vigasztalhatja valamelyest. Tippem: 3:1 (1:0)
Végeredmény: 5-2 (2-1)