(ATP, Stockholm) »»» Október 23. 15:00

tipp: Bellucci +4 game (handicap)
odds: 1,82
office: 10bet

A svédek másik bombaadogatója Johansson (511. a világranglistán) is magabiztosan menetel saját közönség előtt. Eddig szettveszteség nélkül tudta le a két inkább salakos pályára termett ellenfelét, Luczak 2-0 (7:5,6:2) és Monaco 2-0 (6:4,6:4). Most a brazil Bellucci (45. a világranglistán) lesz az ellenfél, aki kemény pályán ugyanúgy megállja a helyét, mint a szemcsés borításon, ő egy szerváira apelláló Nielsent 2-0 (7:6,6:3) és egy játékosabb, Mayert vert 2-1 (7:5,3:6,6:3) -ra. Én nagyon kiélezett csatára számítok, ahol hosszú szettvégjátékok dönthetnek a győztes kilétéről, mivel mindketten remekül szerválnak. Azért választottam ezt a tippet, mert így akár egy 6:7,4:6 -os brazil vereség is jó a tipp szempontjából, s úgy érzem Bellucciban van annyi erő, hogy minimum megszorítsa hazai pályán villogó riválisát.
Eredmény: 0-2 (6:7,3:6)