(Görögország, Super League) »»» Október 24. 18:00

tipp: HT/FT Olympiakos/Olympiakos
odds: 1,70
office: sportingbet

A Zico vezette Olympiakos minden színtéren a csúcsra tör. A görög futball jelenlegi elsőszámú klubja, a hétközi Bajnokok Ligája mérkőzésen is sikerrel gazdagodott. A bajnokságban eddig a panathinaikossal karöltve halad, mindössze egy döntetlenyni botlással, hat diadallal a hátuk mögött. A Karaiskakis Stadionban bevehetetlen Nikopolidis ketrece, még nem kaptak gólt, míg elől Toroszidisz és Diogo rendre eredményesek szoktak lenni, leginkább a félidei vezetés megszerzésének forgatókönyvével. Az Ergotelisz a lehetőségeihez képest remekül szerepel, s válogatot szintű játékosokkal is tudott erősíteni, többek között Verpakovskisal. Ám eddig a legnagyobbak ellen nem volt alkalmuk lemérni a tudásukat, s szerintem helyükre teszi őket a Piraeus, nehogy a realitásnál nagyobb álmokat szövögethessenek. A minőségi játékosok tömkelegével rendelkező fővárosiak követik a jól megszokott taktikát, gyors előnyszerzés után tartva az eredményt nyerik meg a mérkőzést. Tippem: félidő - 1-0 vége tipp - 2-1
Végeredmény: 2-1 (1-1)