(WTA, Indian Wells) »»» Március 16. 19:00

tipp: Radwanska
odds: 1,52
office: 10bet

A lengyelek elsőszámu reménysége Radwanska kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, benne meglehet bízni, ha nem a közvetlen élmezőnyből kap ellenfelet, akkor rendre behúzza a találkozóit. A 2010 -es formája is biztató, Dubaiban elődöntőzött, s Indian Wellsben is lendületet vett első két mérkőzésén, Chakvetadzet két sima szettben verte, a Henint meglepetésre kiütő argentin Dulko -t pedig szinte sírásra késztette a 2-0 (6:1,6:0) -ás győzelmével. Mai ellenfele a francia Bartoli, akit rendre édesapja kíséri a nagyobb tornákra, s biztatja minden téren, rá is fér a kissé molett lányra a sok sérülés után, amely érintette őt az utóbbi két évben. A franciáról is elmondható, hogy az első fordulókat hiba nélkül tudja le, ám a legjobbak ellen lehangoló összmérleggel rendelkezik. Most sem kelhetett túlzott magabiztossággal, hiszen a lengyellel szemben is abszolút negatív a történelme, eddigi négy találkozásukkor Radwanska emelhette magasba a kezeit, ráadásul mindannyiszor, gyors borításon, amin a mai meccsük is megrendezésre kerül. A gall Radwanska fóbiája leküzdéséhez talán egy pszichológus is kevés lenne, úgy vélem Agnieszka mint legutóbbi ütközetük során, sima két szettben veri el Mariont, s ha kedvezően alakul a tábla felső része, akkor még az elődöntőbe is beverekedheti magát, igaz ahhoz valószínűleg Dementieva testén is át kell majd gázolnia.
Eredmény: 2-0 (6:3,6:2)