(Magyaroroszág, NB1.) »»» Március 26. 19:00

tipp: a Haladás nem szerez gólt
odds: 2,00
office: unibet

A múlt heti Honvéd elleni pontvesztésével a Videoton még kiélezettebbéb tette a bajnoki aranyért való versenyfutást, a Debrecennel pontazonossággal állnak a Soproni Liga táblázatának tetején. Mezey György legénysége tucatnyi helyzetet hagyott kihasználatlanul a Bozsik Stadionban, ellenben a védelem ismét magas színvonalon teljesített, egyetlen 89. percben való megingástól eltekintve, amit azonban a Honvéd játékosok szórakoztak el. A fehérvári védekezés mellett nem lehet szó nélkül elmenni, a hátsó sor több, mint 540 perce végzi makulátlan tisztaság mellett a munkáját, ami még magyar viszonylatban is óriási teljesítmény. Sebőkkel a kapuban, az előtte falként feszítő Andic, Horváth Gábor kettős, az óriási munkabírású Farkas Balázzsal talán nem is olyan nagy csoda ez a hosszú kapott gól nélküli sorozat, a téli szezonban érkezett Sándor György -el csak erősödtek, söprögetésben és előre játékban is remek teljesítményre képes a volt újpesti. Hazai pályán most a pontvesztés sem megengedhető, a Sóstói Stadionban igaz eddig sem okozott gondot a középmezőny együtteseinek felőrlése. Mindössze négy gólt szedtek be kilenc találkozón, otthon pedig a legutóbbi hat bajnokijukat is kapott gól nélkül, győzelemmel hozták. A Haladásnak még időre van szüksége, ez a múlt heti Debrecen elleni bajnokin is megmutatkozott, jó a játékos anyag, de csapatként még nem forrottak kellően össze. Róth Antal fiai a Rohonczi úton gyűjtögetik a pontokat, idegenben azonban látványosan visszavesznek a tempóból, ezt mutatja, az idegenbeli statisztika is, hiszen összevetésben a leggólképtelenebb együttes a ligában otthontól távol a szombathelyi alakulat. Úgy vélem ezt a mérkőzést nem engedi kicsúszni kezei közül a Vidi és ismét szilárd játékkal, kapott gól nélkül magabiztosan gyűjti be otthon a pontokat. Sok gól sem várható, 2-0 körüli eredmény, a Hali szokásos vérszegény látogatói támadójátéka mellett.
Végeredmény: 4-2 (3-0)