(Davis Cup, Chile - Izrael) »»» Március 8. 15:00

tipp: Sela legalább egy szettet nyer
odds: 3,20
office: bwin

A sorsolásnál kijelenthető volt már, hogy a chileiek sikerét nem lehet megkérdőjelezni, ráadásul hazai környezetben, Coquimbo városában a saját kedvenc borításukat a salakot választva még simább továbbjutást várhattak. Nos az első nap után az egyeseket letudva jött be a forgatókönyv. A párosban Olimpiai bajnok, s a Davis Cup meccsekre rendre feléledő Massu 3-1 -re verte Selat, majd Gonzo is behúzta a találkozóját egy szépséghibával Levy -vel szemben. Már az dicséretes az izraeliektől, hogy egy -egy szettet tudtak elcsenni a riválisaiktól. Chile azonban hagyott egy kiskaput még az izraeli esélyek nyitvatartásához, hiszen nem a jól bejáratott Gonzalez/Massu párost küldte salakra az izraeliek világszínvonalon teljesítő párosával Erlich/Ram -al szemben, hanem Aguilar/Capdeville -t, így a szépítésre is sor került. Az "I" -re való pont elhelyezése Gonzalezre vár, ám ismervén a bohókás stílusát, s hozzátéve Sela küzdőképességét, egy vendég szett nyerés simán benne van a pakliban, amíg van esély addig biztosan küzdeni fog Dudi az esetleges csodaszámba menő győzelemben. A bwin szép kis szorzóval kecsegtet Sela szettnyerésére, s ha azt nézzük, hogy erre három lehetősége is lesz, akkor egy kis zsebpénz rátételével nem veszthetünk sokat, legfeljebb izgulunk egy kicsit ...
Eredmény: 3-0 (6:4,6:4,6:3)