(Magyaroroszág, NB1) »»» Május 19. 20:00

tipp: HT/FT Debrecen/Debrecen
odds: 2,20
office: unibet

Hétvégén még belefért a vereség a hajdúságiaknak, mos már kötelező a győzelem, igaz, ha a hazai produktumát nézzük a piros mezes címvédőnek, akkor nem is kell aggódniuk a LOKI szimpatizánsoknak, bizalomgerjesztő statisztikával rendelkeznek 14 Oláh Gábor utcában lejátszott bajnokijukból 13 -t nyertek meg, ezeknek felén már a félidőben maguk javára fordítván az eredményt, amit szokásos nagy lendületű meccs kezdésüknek köszönhettek, most is nagy rohamokra számíthatunk már a kezdő sípszótól, nem szeretnék izgulósra hagyni a végjátékot Czvitkovicsék. A Pintér Attila által vezényelt Győr remek hajrájának köszönhetően nemzetközi kupaszereplésről is álmodozhat, a liga legszilárdabban védekező együttesét vonultatják fel, ám az is igaz, hogy otthonukat elhagyván, idegenben góllövés terén jóval visszafogottabbak, s ha egy nyomasztóbb atmoszférájú Stadionban, légkörben kell pályára lépniük, akkor nem tudják végig vinni a taktikájukat. A Debrecen hagyományosan jól kezeli a kiélezett, kényes helyzeteket, a bajnoki cím szempontjából sorsdöntő szerdai bajnokit is maximális koncentráltsággal, alázattal hozhatják. Ez a Győr amely az utóbbi évek egyik legkiegyensúlyozottabb produkcióját nyújtó zöld mezes Rába parti garnitúra, is kevésnek fog bizonyulni, a Debrecen játékosai mellett szól majd a hazai pálya, s a bennük dolgozó óriási motiváció, amellyel már az első felvonás végére felőrölhetik az NB1 legjobb, de nyomás alatt megroppanni "tudó" védelmét. Tippem: félidő 1-0 vagy 2-0 vége tipp: 3-1
Végeredmény: 0-0