(ATP, Wimbledon) »»» Június 23. 13:00

tipp: Gonzalez - 2,5 set (handicap)
odds: 1,63
office: unibet

A chilei páros olimpiai bajnok, Gonzalez (10. a világranglistán) az egyik leguniverzálisabb játékos a férfi mezőnyben, aki minden borításon jó teljesítményre képes, s feltudja vonultatni magabiztosságtól duzzadó játékát, mellyel rendszerint sokkolja riválisait. Az orosz ellenfele, Gabashvili (89. a világranglistán) nagy hullámvölgyeket mutat be, az év kezdeti szakaszában türhető eredménysort produkált, de a tavasz közepe óta, alíg tudott meccset nyerni ATP rendezésű tornán. Eddig egyszer találkoztak a 2007 -es US Openen akkor az orosz drámai csatában 3:2 -re nyert, de a mostani formákat nézvén, Gabashvili -től még a szettlopás is meglepőnek hatna számomra, Gonzo három szettes győzelmére voksolnék.
Eredmény: 0-3 (5:7,5:7,3:6)