(WTA, Roland Garros)   »»»   Június 3.   14:00

tipp: Williams S - 1,5 set (handicap)
odds: 3,10
office: 10bet

Egy látszólag igen jó formában levő orosz és egy nyögve nyelősen a nyolcba kerülő amerikai találkozik a mai egyik női mérkőzésen. Kuznetsova meggyőző fölénnyel nyerte az első három körös találkozóját, igaz Feuerstein, Voskoboeva, s Czink Melinda sem igazán számotttevő ellenfél a TOP10 -es játékosoknak, Radwanska ellen egyből megkellett szakadnia a pályán, aki a második szettet 1:6 -al vette el, aztán az orosz észhez térvén 6:1 -el begyüjtötte a meccset. Kuznetsova számára, mindíg a tornák végszakaszával adódik gondja, ahol ok nélkül szokott begörcsölni a nagy lehetőség kapujában, számos döntőt és elődöntőt veszített már el emiatt, most már a negyeddöntőben is előjöhetnek ezek a problémák, mivel egy számára igazán kellemetlen ellenfél következik. A fiatalabbik Williams, Serena tartja életben a családot a salakos Grand Slamen, egy amolyan becsületbeli ügyként fogja fel a versenyt, neki már nincs veszíteni valója, salakon nem ő az esélyes, ilyen felszabadult tudatban pedig általában a legjobbját tudja nyújtani, amikor bátran vállalja be a legerősebb ütéseit is, nem rettegvén, hogy a labda out -ot ér esetleg. Eddigi egymás elleni mérlegük is amerikai fölényről tanuskodik, 1-5 Serena javára, úgy gondolom ezt a lélektani előnyt is kihasználva, egy jó meccskezdéssel (ez lesz a perdöntő) szettveszteség nélkül győzheti le az amerikai, az oroszt. Minden az első szett után dőlhet el, eddig, ha Serena megnyerte a nyitófelvonást, akkor nem húzta tovább a meccseket, két szettben rendezte le Kuznyecovat, most is ezen fog múlni a tipp sikeressége ...
Eredmény: 1-2 (6:7,7:5,5:7)