(WTA, Wimbledon) »»» Június 30. 14:00

tipp: Williams, V - 1,5 set (handicap)
odds: 1,417
office: 10bet

A Wimbledon -i címvédő bajnoknő, Venus Williams (3. a világranglistán) nagyon magabiztosan menetel eddig, szettveszteség nélkül, sima eredményekkel került a 16 közé. Ellenfele a lengyel tehetség, Radwanska (14. a világranglistán), aki egy picit rögösebb útvonalon ért el idáig, második fordulós meccsén például, a kínai Peng ellen döntő szett 9-7 -el tudott csak továbbjutni. Közös történelmük kezdetekor sikerült nyernie Radwanska -nak 2006 -ba a Luxemburg -i Openen, de azóta Venus ellen csak a "kisegér" szerep jutott neki, Williams a nyert szettjeit rendre 6:1,6:2 maximum 6:3 -al tudta hozni a lengyel kislány ellen. Most is az óriási lendületben levő amerikai kettő szettes győzelme várható, Venus elsőpri majd az útból a többre hivatott Radwanska -t, akinek csak ritkán sikerül a legnagyobbak ellen nagyot domborítania.
Eredmény: 2-0 (6:1,6:2)