(WTA, Birmingham)   »»»   Június 8.   13:30

tipp: Govortsova
odds: 1,455
office: 10bet

A fehéroroszok Azarenka melletti tehetsége Govortsova (78. a világranglistán), jellegzetes orosz beütésű erőteniszt játszik, erős ütései nagyon ülnek a kemény pályán, s főleg a gyors füves borításon. Tavaly is szebb eredménysort produkált a zöld szálas idényben, s most szeretne még jobb eljesítménnyel előrukkolni. Ellenfele a Tajvan -i Chan (107. a világranglistán), aki szinte kis túlzással csak kemény pályán tud valamilyen eredményt is elérni, salakon, s füvön alig alig van sikerrel megvívott meccse, ráadásul formája nagyon visszaesett, sok 0:6,1:6 vagy 2:6 -os vesztett szettjei voltak, ahol még partiban sem volt ellenfeleivel. Számomra ezen az összecsapáson nem kérdéses a győztes kiléte két szettes fehérorosz sikerre voksolok.
Eredmény: 2-0 (7:6,6:2)