(Bajnokok Ligája) »»» Szeptember 29. 20:45

tipp: félidő X
odds: 2,40
office: unibet

A Debrecen Liverpoolban is megmutatta a BL nyitányán, hogy remek csapatot alkotnak, szűkös 0-1 -es vereség az Anfield Roadon megsüvegelendő teljesítmény, egy csúrig megtelt Puskás Stadionbeli mérkőzésen pedig akár az első pont, pontok begyűjtése is sikerülhet. Herceg András nagy megkönnyebbülésre számíthat Bodnár és Rudolf játékára, ám, hogy ne lehessünk teljesen elégedettek Mészáros szinte bztos nem léphet pályára ma este. A Lyon együttese hozta az első mérkőzését a Fiorentina elleni első meccsen, így tán nyugodtabban állhatnak neki a budapesti találkozónak. Claude Puel elmondta, hogy remek csapat benyomását tette rá a DVSC, amely kevés lehetőséget hagy az ellenfélnek a kibontakozásra, nehéz meccsre számítanak tehát a franciák is, akik jó helyzet kihasználásukban bízhatnak. A Lyonnál is van egy nagyobb hiányzó, Lisandro Lopez ágyék sérülése miatt el sem utazott Budapestre, s Buomson gis ilyesfajta gondokkal küzd, de még Ederson játéka is kérdéses. Én egy feltüzelt állapotban levő Debrecenre számítok, amely csípni, harapni fog, s ahogyan az előzetesekben leírák, nem hagy majd teret a franciák kibontakozására, a félidőre mindenképpen jónak tartom egy remire a hajdúságiakat, (a magyar válogatott a svédek és a portugálok ellen védelmi hibákból korai gólt kapott, a Debrecen harmadjára már nem ad ekkora segítséget ellenfelének a meccsen gól mindenképpen esik, amely csapat gurít egyet az minden bizonnyal viszi is a három pontot, én bízom benne, hogy a magyar bajnok lesz az, mindenesetre ott leszek a felső karéjon és teli torkból bíztatom a LOKI -t!
Végeredmény: 0-4 (0-3)