(Románia, Liga I) »»» Szeptember 25. 19:00

tipp: HT/FT 1/1
odds: 1,909
office: 10bet

A Dan Petrescuval csúcsra érő Unirea, a keddi BL meccs miatt ma játssza soros bajnokiját. A legutóbbi i fordulóban egy rangadót vesztettek a fővárosban a Dinamo ellen (1-2), most mindenképpen a három pont megszerzése a cél, még a BL árnyékában is. A kezdőbe szinte mindenki helyet kap aki a sevillai BL meccsen is pályáralépett, így a legveretesebb csapattal lépnek fel, egy gyors vezetés megszerzése kerülhet előtérbe, így Petrescu az eredmény kedvező alakulását látván pár embert pihentethetne is a hétközi meccsre. A msáodik ligából, a 2. helyen feljutó, újonc Astra Ploieşti eddig nem okozott csalódást, harcos futballjukkal próbálnak első évükben gyökeret verni a legjobbak közé, de ezt tudják, hogy inkább a hazai teljesítményükkel érhetik el, idegenbeli eredményeik isezt mutatják, három otthonuktól távol rendezett eseményen egy remi és két vereség, nulla rúgott góllal, most a címvédő ellen sem fognak megtáltosodni, részükről egy kisebb különbségű vereség is elfogadható lenne. Azt várom, hogy a román bajnok megnyomja az első húsz percet, ami eredményre vezet, így a továbbiakban enrgiát kímélő, könnyed játszadozás is elég lehet a sikerhez. Tippem: félidő - 2-0 vége tipp: 2-0 vagy 2-1.
Végeredmény: 4-1 (1-0)