(Oroszország, Premier League) »»» Szeptember 19. 16:30

tipp: HT/FT 1/1
odds: 3,40
office: 10bet

A Yuri Semin irányította Lokomotiv, az idegenbeli visszafogott teljesítményének köszönheti, hogy kapaszokodnia kell a listavezető 11 ponttal elhúzó Rubin Kazanhoz, s a második 5 ponttal előttük álló városi rivális Szpartakhoz. A Lokomotiv Stadion viszont bevehetetlen vár, egyedüliként mondhatják el ezt magukról a vasutasok, 11 hazai bajnokijukból 7 győzelem és 4 döntetlen 20-7 -es gólkülönbséggel. A vendégül érkező, kis moszkvai klub, a Miodrag Božović vezette FK Moszkva ellenben rossz periódust fut, a csapat 180 perce nem rúgott gólt, legutóbb az idegenben rendre visszafogottan teljesítő Amkar Perm is elvitte tőlük a három pontot (0-2). Ilyen lekiállapotban érkeznek erre a moszkvai rangadóra, a lélektani előny a hazaiaknál, a többek között Sychev, Odemwingie, Bilyaletdinov által erősített orosz Loki erre a rangadóra teljes koncentráltsággal fog odaállni, megnyomják majd a meccs elejét, aminek megkell legyen az eredménye, félidei jutalmat érhet a nagy akarásuk, s ahogyan a másik két giga városi riválist, a Szpartak -t (2-1)és CSZKA -t (2-1) is megverték, a legkisebbel sem tesznek különbséget.
Végeredmény: 1-0 (1-0)