(WTA, US Open) »»» Szeptember 10. 01:00

tipp: Wozniacki
odds: 1,45
office: interwetten

Két nagyon fiatal teniszező csap össze az első negyeddöntőben, az amerikaiak kis kedvence Oudin, rendre szetthátrányból verte ellenfeleiket, akik nem tudtak mit kezdeni szemtelen játékával. A dánok csillaga egy picit rutinosabb, s a tenisz szerelmesei is jobban ismerhetik, már megmutatta mire képes, a nyolcaddöntőig szettveszteség nélkül jutott el, Kuznetsova ellen pedig egy 2:6 -ra elvesztett első felvonás után tudott talpra állni, s két éles helyzetet, tie-breaket bezsebelvén tobábbkerülni. Úgy vélem a dán lánynak nem okoz majd megoldhatatlan gondot a kis amerikai, az életkorukból adódóan is, jobban kontrolálhatja ellenfele észjárását, nem úgy mint Shrapováék. Wozniackinak alaposan megkell majd küzdenie, három szettre is nagy esély van, ezért inkább a biztosabb, dán győzelem mellett tenném le a voksomat.
Eredmény: 0-2 (2:6,2:6)