(VB selejtező) »»» Szeptember 5. 20:00

tipp: félidő X
odds: 2,10
office: bet365

A magyar labdarúgó válogatott óriási lehetőség előtt áll, négy pont előnnyel várja a svéd válogatottat a Puskás Stadioban. A nyomás a svédeken lesz akiknek támadniuk kell, így gyors, mélynövésű játékosaink meglephetik az északiakat. Igen ám de a skandinávok sem őrültek, nem fognak nekiugrani a válogatottunknak, abban bíznak, hogy a végén egy picike góllal megnyerik a mérkőzést. Kemény, harcias ütközetre van kilátás csakúgy, mint a Matthaus érában vívott ihhoni magyar-svéden, amikor a 91. perces Ibrahimovic gól döntött, amit nemes egszerűséggel a német kapitányunk is "fucking goal" -nak nevezett. Most kétséges Ibra szerepeltetése, bár ez lehet csak altatás, a csütörtöki edzésen már mozgott egy keveset, de 100% -os állapotúnak így sem nevezhető. A csapatok óvatosan fognak kezdeni, s véleményem szerint a második felvonásra hagyhatják a döntést, az idő majd a svédeket sürgeti, s én is remélem, hogy az előreláthatólag kevés gólos sorsdöntő meccsen mi tudjuk majd bevinni a döntő találatot, mert igenis ez a svéd csapat Budapesten elkapható, megverhető! Hajrá fiúk, Hajrá Magyarok! Tippem félidei 0-0 után 1-0 -ás magyar siker.
Végeredmény: 1-2 (0-1)