(VB selejtező) »»» Szeptember 9. 19:30

tipp: Liechtenstein nem szerez gólt
odds: 1,75
office: sportingbet

A Rheinpark Stadionban egyre nehezebb dolguk van az odalátogató válogatottaknak, ha a három pont megszerzéséért utaznak a miniállamba, Oroszország is csak 1-0 -ra tudott nyerni itt. Most is egy lelkesen védekező liechtensteini válogatott várható, előrejátékban ne várjunk sokat tőlük, utolsó 12 mérkőzésükből, csupán egyen szereztek egy árva gólt, a júniusi Finországban lejátszott selejtezőn 2-1 Frick volt eredményes a 13. percben, de éppen ezért is gondolom, hogy nem lesz miniállam gól, a finnek tanúltak az akkori hibából, s csak nem olyan balszerencsések, hogy két alkalomból kétszer se tudják megőrizni a ketrecüket, azzal a válogatotal szemben amely 12 meccsen egy gólra képes. A finnek harmadik helye megkérdőjelezhetetlen, csak nagyon minimális sanszuk van a pótselejtezőre, a mai meccsen minimális, nem túlzásba vivő, kapott gól nélküli diadalt ünnepelhetnek, tippem 0-1 vagy 0-2.
Végeredmény: 1-1 (0-0)