(WTA, New Haven) »»» Augusztus 24. 17:00

tipp: Pennetta 2-0 -ra nyer
odds: 2,10
office: expekt

Tovább folytatódott az olasz Pennetta káprázatos, egyben peches szériája, nyertes mérkőzéseit rendre két szettben tudta hozni, ám csak úgy, mint az előző két hétben, Montrealban is a végső tornagyőztes állította meg, most Wozniacki játszotta a mumus szerepét a talján kárára. Az olasz azonban töretlenül halad tovább, az első fordulókban. A molett termetű Kleybanova nincs formában, első fordulókon rendre túlverekedte magát, eddig olyan ellenfelekkel szemben, akiknek nem a kemény borítás a favorit felület, kedden azonban egy TOP20 -as került egyből az útjába, s mostanság az elithez tartozók ellen semmi esélye nem volt, két szettes, könnyed vereségeket szenvedett el. Múlt héten éppen Pennetta oktatta Montrealban, két 6:3 -as szettel, sok minden nem változott azóta, Pennetta klasszisokkal jobb jelenlegi helyzetében, egy-egy breaket most is közé tesz, s biztosan hozza két szettben, szokásosan a győzelmet, a taljánt most csak végső győzelemre esélyesek kaphatják el, az orosz más szinten teniszezik, messze van legjobbjától.
Eredmény: 2-0 (6:4,6:4)