(WTA, Montreal) »»» Augusztus 17. 19:00

tipp: Pennetta 2-0 -ra nyer
odds: 2,10
office: expekt

Flavia Pennetta (20. a világranglistán) bombaformában van, egyúttal peches is nagyon, hiszen legutóbbi két tornáján menetelésének, az aktuális torna győztese vetett véget. A forma azonban megmaradt, furcsa látni, de Wimbledon óta minden győzelmét két szettben tudta abszolválni, ez mutatja, hogy az első szettben mutatott ellenállhatatlan játékával az ellenfeleit is rendre elkedvetlenítette, akik a második szettekben már nem láttak reményt, a transzban teniszező olasszal való tusakodást értelmetlennek tekintették. Az első fordulóban most valamivel keményebb ellenfelet kapott az extra vékony, a mai modell divatot követő Hantuchova (28. a világranglistán) személyében. A szlovák lány magához képest sokkal eredményesen ütögetett, ám, ha igazi ellenállásba ütközött, mint Radwanska vagy Pavlyuchenkova az elmúlt két hétben, akkor két szettben hajtotta meg fejét a nagyobb tudás előtt. Eddigi mérlegük 1-1 , legutóbb tavaly ugyancsak az amerikai-kanadai turnésorozatban találkoztak, akkor az olasz két szettben nyert, most is energikusabbnak, eltökéltebbnek tűnik, ha nem jön közbe nagyobb kihagyás folytathatja két szettes nyert meccseinek sorát.
Eredmény: 2-0 (6:0,7:5)

2 megjegyzés:

1. Mondjuk a második szettben 3-5 nél rezgett a léc.. de megvan! Mester! Nagy vagy!

VálaszTörlés
  2. Szia Marciluca!

Öülök, ha ezzel segíthettem, igen rezgett, de bíztam az olaszban, nekem is múlott rajta, nem is kevés! :)