(WTA, Cincinnati) »»» Augusztus 12. 18:00

tipp: Pennetta
odds: 1,80
office: unibet
tét: 10*

Tényleg látni az olasz lányon, Pennettan, hogy nagy kedvvel játszik, élmény nézni, ahogyan sül a keze, mérkőzéseit rendre két szettben, sima eredményekkel hozta, múlt héten egészen a döntőig menetelt, ahol egy nagy formában levő Kuznyecovaval nem bírt, de ez sem zökkentette ki a kedvéből, s itt Cincinnatiban is töretlenül halad előre. A jobb sorra érdemes Zhenget (6:4,6:2) és az idegileg nem éppen a csúcson levő román Niculescu -t (6:0,6:1) is simán verte, mondhatni erejét jól beosztva, előre gondolkodván tette ezt. Ellenfele a sérülései miatt, a formáját egyenletesen tartani nem tudó Zvonareva lesz, aki tavaly szép eredménysort szállított, ebben az évben Wimbledonban durrantott nagyobbat, azzal, hogy döntőbe jutott, ám ősszel kemény pályán eddig nem tudta megismételni ott mutatott energiával teli játékát. Múlt héten a fiatal amerikai Coco Vandeweghe állította meg, most a csúcsforma közelébe kerülő Pennetta is végállomást jelenthet számára. Eddig háromszor találkoztak, 2-1 az olasz javára, utolsó két meccsük döntő szettbe torkollott, most is erre van nagyobb esély, de a hosszabb találkozóból is inkább a talján jöhet ki jobban, aki fizikálisan most jobb állapottal mutatkozott.
Eredmény: 0-2 (4:6,3:6)