(Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó)   ›››   Április 14.   20:45

tipp: 2,5 gól alatt
odds: 2,50
office: expekt

A sorsolás után az ember azt gondolta nagyobb ütközetekre számíthat, ám az élet úgy hozta, hogy a Bayern az első meccs után már csak is az önbecsüléséért kell hogy küzdjön, múlt héten a Barca egy félidő alat kiütötte a németeket. A továbbjutás tehát eldőlt (Ribery se gondolhatja komolyan, hogy 5-0 -ra verik a Barcelona -t). A Barcelona az első felvonáson a magabiztos előnnyel vonult a szünetre, s utána egy fokozatal lejjebb kapcsolva rúgták a bőrt Henry -ék, nem voltak rákényszerítve, hogy további gólokat szerezzenek. Úgy gondolom ami Barcelona -ban a második félidőben kicsiben megtörtént, az most Münchenben folytatódik, a Barca nem fogja erőltetni a kettős győzelmet, annyira észnél lesznek, hogy a védelmük egy kapott góllal lehozza a visszavágót, míg a Bayern nem fog egy hét elteltével 180 fokos fordulatot bemutatni, Európa talán legjobb formában levő csapata ellen. A Bayern olyan produkciót fog nyújtani, amennyit katalán ellenfele hagyni fog, s ez a gólokban is megfog mutatkozni, nagyon sanszos 1-1 -es remit érzek erre a már a német részről továbbjutással nem kecsegtető visszavágóra.
Számszerű tipp: 1-1   ›››   Végeredmény: 1-1 (0-0)