(Románia, Liga 1)  ›››   Április 10.   17:00

tipp: HT/FT 1/1
odds: 1,833
office: 10bet

A román bajnokság is többismeretlenes egyenletnek néz ki jelen pillanatban, a zsúfolt élbolynak köszönhetően, 5-6 csapat is odaérhet a végén a megdicsőülést jelentő első pozícióba. A címvédő Kolozsvár is ezen van teljes gőzzel dolgoznak a csapat tagjai, s úgy látszik jókor indítoták el a hajrát, utolsó két meccsüket nyervén vannak már látótávolságon belül, négy pontra a listavezető Dinamo Bukarest -től. A tíz nációt is keretében tudó, igen nemzetközi Kolozsvár -ra most hazai pályán, a Dr. Constantin Rădulescu Stadionban vár egy kötelező feladat, a botladozó, idegenben vérszegény Gloria Bistrita legyőzése. A nem rég még román válogatott, Sabau által dirigált kék vámpírok, múlt héten egy sovány 1-0 ás győzelemmel vetettek véget az öt meccs óta tartó nyeretlenségi sorozatának, ám ez a ma délutáni ütközet így is kemény diónak ígérkezik. A szomszédvárak csatáján, a Kolozsvár alaposan befog kezdeni, Koné és Dubarbier góljai adhatják meg a kellő alaphangot a találkozón ami már az első játékrészre megnyugtató előnyt teremthet a CFR számára, az idegenben 1 - 3 - 7 -es mérleggel rendelkező Gloria ellen, akik otthonukat elhagyván csupán minden negyedik mérkőzésükön tudnak gólt szerezni átlagban, ez a teljesítmény az otthon veretlen Kolozsvár -ral szemben nagyon kevés lesz, masszív védelmük, amely eddig csupán három gólt engedélyezett otthon a 12 ellenfelének, nem ad kegyelmet majd a Gloria játékosainak sem.
Számszerű tipp: félidő - 2-0   vége tipp - 3-0 vagy 4-1   ›››   Végeredmény: 2-2 (1-1)