(ATP, Monte-Carlo)   ›››   Április 15.   14:00

tipp: 20,5 game alatt
odds: 1,80
office: unibet

Az egyik legjobban talán a spanyolok kitünősége, David Ferrer örül annak, hogy eljött a salakpályás szezon kezdete, kemény pályán is szép sikereket ért el, de legjobbját kétségtelenül a szemcsésen tudja nyújtani. A szerbek elleni Davis Cup meccsein is látszott, hogy nagy kedvvel, felszabadúltan játszik a vörös borításon, Djokovic -t 3-0 (6:3,6:3,7:6) -ra, s a tehetséges Troicki -t, szinte kivégezve 2-0 (6:0,6:3) -ra verte el. Ellenfele a rutinos, francia Gicquel, aki múlt héten Casablancan negyeddöntőig jutott, ahol Andreev porolta el 0-2 (1:6,3:6) -ra, a 32 éves francia hajlamos nagyon sima vereségekbe is belefutni, mint tette azt pont egy éve is itt Monte-Carlo -ban, amikor Nieminen -től kapott ki, simán 0-2 (0:6,4:6) arányban. A két teniszező között, főleg ezen a borításon hatalmas különbség mutatkozik, s szerintem ez ma délután is befog bizonyosodni, két sima szettben múlja majd felül a spanyol a franciát.
Eredmény: 0-2 (1:6,0:6)