(Anglia, FA Cup elődöntő, Wembley Stadion)   ›››   Április 19.   17:00

tipp: HT/FT 1/1
odds: 2,75
office: 888sport

A mai nap a másik elődöntőre is sor kerül az FA kupa keretein belül a Wembley Stadionban. A BL továbbjutása után nagy jó kedv uralkodika Manchester házatáján, s a játékosok az önbizalomtól duzzadnak, Ferguspn ebben az évben is a maximumra törekszik csapatával, trófea halmozásra készül, s ezért az FA kupa megszerzését is célba veszik. A David Moyes vezette Everton viszont nem a legjob paszban várja a kiemelt mérkőzést, hullámzó teljesítményt nyújtanak az utóbbi időben a kék mezesek, s most a vörös ördögök ellen minden erejüket mozgósítani kellene a remélt sikerhez. Véleményem szerint a Manchester klasszisai, nagyobb éles helyzetekbeli rutijukkal, úgy ahogy a Porto elleni BL meccsen tették, egyetlen rmek mozdulattal is eldönthetik a továbbjutás kérdését. A MU a rá jellemző támadó játékkal rukkolhat elő, s az első félidei reménybeli vezetés megszerzése után már nem adja ki a markából a döntős pozíciót. Az Everton amúgy is Manchester fóbiában szenved, 94 óta képtelenek megverni a vörösöket, 16 mérkőzésen 13 vereség mellett csupán 3 döntetlenre volt képes az aktuális legjobb tizeneggyével az Everton, most is folytatódik az "átok" az elején szerzett MU gól megpecsételi Arteta -ék sorsát.
Számszerű tipp: félidő - 1-0   végeredmény: 2-1 vagy 3-1   ›››   Végeredmény: 0-0