tipp: Seppi +3,5 game (handicap)
odds: 1,93
office: 10bet
tét: 8*

Egyes játékosok képesek pocsékul és fantasztikusan is játszani. Egy-egy érzelmi töltet hihetetlen nagy formajavulásokat vihet véghez, az olasz Seppi is úgy nézett ki eltűnik a TOP100 -on kívülre, erre újra összeszedte mentálisan és fizikálisan magát, s újra a TOP50 -en belülre evezett. A múlt héten a hazai környezet is plusz energiákat ajándékozott neki, Bergamoban végig menetelve könnyedén nyerte a tornát, el sem fáradt, laza játszadozással söpörte be a címet. Így azt sem mondhatjuk, hogy fáradtan, netán kizsigerelve utazott volna át a francia határon, ezt a Haase elleni sikere is alátámasztotta. Ellenfele Melzer az elmúlt két évben tudott előrelépni, s minőségileg is odaért a legjobbak közé. Ám nála is lehet tapasztalni dekoncentráltságot, márpedig Rotterdamban Cilic elleni sima két szettes vereségénél ez tapasztalni lehetett. Seppi nagyon pörög, jót tett neki a bergamoi részsiker, elindult felfelé, ráadásul most olyan ellenféllel találkozik, aki ellen pozitív a mérlege. Eddig ötször találkoztak 3-2 -re vezet a talján, legutóbb tavaly salakon kivégezte Melzert, 6:1,6:4 -re. Véleményem szerint egy szettre most is jó lesz, így pedig a game határon belül is hozza majd a tippet. Előnyére válhat az is, hogy már megérezhette a borítást, míg Melzernek ez lesz a bemutatkozó meccse. Szoros végjátékú szetteket, ezen belül egy itáliai által elcsípett egy szettet minimum várok, de a nagyobb meglepetésre, a győzelemre is nagy esélyt látok jelen helyzetben.
Eredmény: 0-2 (5:7,3:6)

1 megjegyzés:

1. Picit bosszantó ...
    Seppi első szettben 3:1 -re ment breakkel, erre egyből visszaadja.
    A 2. szettben pedig 3:2 -nél 3 break labdája adódott egyben, ám nem tudta kihasználni, onnan pedig teljesen összetört.
    Ezek a fordulópontok, pedig simán jöhetett volna ...