tipp: Bartoli 2-0 -ra nyer
odds: 2,09
office: 10bet
tét: 10*

Kisebb fajta csodát művelt a japán hölgy, Date Krumm, aki a 40. életévében is ott tud lenni a legjobbak között a WTA ranglistákon. Korábban 28 évesen vonult vissza, ám férjének megszerette volna mutatni magát még a tenisz pályákon. A siker nem maradt el, hiszen több tornán is a végjátékig menetelt, ám az emberi szervezet sem tudja időtlen időkig csúcsformában tartani magát, s a tavalyi sikerek után nem kell csodálkozni azon, hogy az új éve nem indult annyira jól a felkel nap országának képviselőjének. Az idei évben mindössze egy főtáblás győzelemmel rendelkezik, azt is inkább a salakon szuperáló cseh Voracova ellen tudta elérni, a vereségeit pedig egy kivételtől eltekintve két szettben szenvedte el. A TOP20 versenyzőket tavaly rendre megtudta izzasztani, ám mostanában még a TOP50 -kel sem tudott mit kezdeni. A francia Bartoli nem véletlen tanyázik a TOP10 elő ajtajában, rendkívül erős, gyors teniszt játszik, s ha nem lennének az időszakonként előjövő sérülései, akkor már előrébb tarthatna. Egy egészségileg topon levő Bartoli -nak nem jelenthet gondot a szettveszteség nélküli győzelem, hasonló eredményt várok, mint az eddigi egyetlen találkozásukkor, egy és negyed éve Balin, akkor 2-0 (6:1,6:3) -ra győzedelmeskedett a gall. A fittség az egészség lesz a kulcskérdés, ha ezzel nincs gond, akkor a két szettes francia siker sem maradhat el.
Eredmény: 0-2 (6:7,4:6)