(Olaszország, Serie A) »»» Február 3. 20:45

tipp: HT/FT Inter/Inter
odds: 2,35
office: bwin

Hétvégén az Inter vesztett helyzetből tudott felállni az idei szezonban is a nemzetközi kupás helyekért küzdő Palermo -val szemben, ami óriási tett, ez a győzelem kellett a bajnoki címvédőnek, most ez plusz lendületet adhat a Leonardo vezette kék-fekete csíkosoknak. Külön öröm, hogy az új szerzemény Pazzini remekül tudott bemutatkozni a milanóiaknál, két góljával döntő érdemeket szerzett a három pont begyűjtésében. Most a csizma "achilleséhez" a sereghajtó Barihoz látogatnak Eto1o -ék, ahol bár elcsépelt kijelentés, kötelező a három pont megszerzése. A Giampiero Ventura vezett kiskakasok -nál több újítással is próbálkoztak, ám sehogy sem jönnek a sikerek, részsikerek, új játékosokat igazoltak a téli szünetben, többek között kölcsönvették a Genoa -tól Rudolf Gergelyt is, aki a Juventus ellen góllal hálálta meg a bizalmat, bár így is vereséggel kellett hazatérniük Torinoból, hétvégén pedig sajnálatosan pontot érő tizenegyest hibázott el a magyar válogatott támadó. Négy vereség egyhuzamban a Serie A -ban, s a kupából is kikuglizta őket az AC Milan, a hangulat sem verdesi a plafont, kilátástalan helyzetbe kezd kerülni a Bari. Már az Inter ellen sem ülhetnek a "babérjaikon", támadniuk kell, kockázatot kell vállalniuk akkor is, ha tudják az egyik bajnok esélyes látogat hozzájuk. Az Inter pedig kihasználhatja a nyílt sisakos játékot, Eto'o és Pazzini folytathatja a San Nicola -ban is a hétvégén a második félidőben elkezdett gólelőadást. Véleményem szerint a lendületet szerzett Internazionale, a kivárásra már nem várakozható Barit már az első felvonásban mattolni tudja, s onnantól a kezében tartván az irányítást biztosan tehetik tarsolyukba a három pontot, ezzel zárkózván a tabellán.
Eredmény: 0-3 (0-0)

1 megjegyzés:

1. Jöhet, bár Barreto már az első negyedórában bevág egyet. Ha onnan visszahozza a félidőt az Inter akkor megérdemled. :) 1-1 lesz a félidőben.