tipp: Sharapova
odds: 2,00
office: unibet
tét: 10*

A párizsi közönség és rendezőség által már nagyon várt Sharapova is pályára lép végre a GDF Suez versenyen, furcsa mód csak csütörtökön,s akár így is lehet egy egész heti versenyt nyerni, három nap alatt. Az oroszok Masha -ja, nem éppen a legjobb lelkiállapotban várja az francia fővárosbéli bemutatkozását. Múlt héten kudarcot vallott Moszkvában honfitársai előtt, pedig előtte nagy örömködés közepette jelentette be, hogy képviseli hazáját a FED Cupban, ám a túlzott megfelelni vágyás lebénította, görcsössé tette, s ez egy Razzano elleni viszonylag sima két szettes vereséget eredményezett. Most lehet javítani, ismervén a szépséges Maria versenyszellemét, küzdeni tudását, csak azért is szeretné megmutatni, a közeg sem ígérkezik nyomasztónak, hisz most a párizsi közönség nem támaszt felé akkora elvárásokat. Az ellenfél az amerikai különös divathóborttal megáldott Mattek-Sands, aki masszív teljesítményt nyújt, a nyerhető mérkőzéseket szépen nyeri, a nagyobbakat jelenleg csak megszorítani tudja, hétvégén a FED Cupban Wickmayer és Clijsters is verte. Sharapova -nak fejben kell tisztáznia a dolgokat, ha ez sikerül, akkor tiszta lappal állhat neki a meccsnek, s teljesen más megvilágításba kerül az összecsapás, hiszen az egymás elleni mérlegükből is meríthetne energiát. Eddig négyszer találkoztak, s rendre sima győzelmeket aratott Sharapova, tavaly kétszer is, Memphisben 2-0 (6:1,6:1), júniusban füvön Birminghamben 2-0 (6:0,6:3) -ra nyert az orosz. Ma Sharapova feltámadását várom a kisebb hullámvölgyből, képes a megújulásra, s nehezebb első szett után, ahol megszerzi a hiányzó "önbizalom részt", simán is befejezheti a mérkőzést.
Sharapova betegség miatt visszalépett!

4 megjegyzés:

1. Sima Bethanie sikert várok, Sara már nem fog labdába rúgni.

VálaszTörlés
  2. Sharapova betegség miatt lemondta a szerepést! Helyette szerencsés vesztesként Cohen Alroo játszik!