(Olaszország, Serie A)   »»»   Május 17.   15:00

tipp: HT/FT 1/1
odds: 1,90
office: unibet

A Prandelli vezette Fiorentina nagy lehetőség kapujába érkezett jelenleg a negyedik, BL indulást érő pozíciót birtokolják, s ha a végéig megtartanák, akkor nagy ünneplés lenne Firenze városában. A lilák mutatván, hogy komolyan gondolják a a BL indulást, utolsó hét bajnokijukból hatot nyertek meg, a Milan mögött a legtöbb győzelemmel rendelkeznek, számszerint 13 -al, az Artemio Franchi Stadionban nagyon nehéz mérkőzés elé néznek rendre a vendégségbe érkezők. A Sampdoria egy kudarc, a hétközi kupadöntő elvesztése után kell, hogy lejátsza bajnokiját, a Samp már biztosan nem végez így kupaindulással bíró hellyen, így én most egy kedvetlen vendég csapatra számítok, amely idegenben eddig sem remekelt, 3 gy 4 d 10 v  14-28 -as dupla annyi kapott gólos különbséggel. A Fiorentina előtt tehát ott van a motiváció, ez komoly lendületet adhat a hazaiaknak, amely csapat így nagy elánnal is kezdi majd a kilencven percet, s Gilardino góljával, góljaival már a szünetben előnnyel vonulhatnak az öltözőben a violások, ezután pedig már nem lehet kérdés a sikerük, amivel egy lépéssel közelebb kerülnek a bravúros 4.helyhez.
Számszerű eredmény: félidő - 1-0   vége tipp - 2-0 vagy 2-1   »»»   Végeredmény: 1-0 (1-0)